Skoči na glavno vsebino

V sredo, 15.5.2019, je v Kulturnem domu Šmarje pri Jelšah potekala Parada učenja s pisano paleto različnih kulturnih dogodkov, razstav in stojnic na to temo. Škoda le, da ni bilo naročeno lepo vreme. V sklopu dogodkov pa je sedmošolce iz naše in sosednjih osnovnih šol na zaključku projekta “Rastem s knjigo” obiskala pisateljica, ki je tudi še kaj več, Nataša Konc Lorenzutti. Predstavila se nam je s svojimi različnimi vlogami in izpostavila namen nastanka knjige Avtobus ob treh, s katero jo hotela opozoriti na še vedno prisotne nekatere stereotipe v našem življenju. V nadaljevanju nas je zabavala  s pripovedovanjem svojih basni, odgovarjala na naša vprašanja in ostalo je le še toliko časa, da smo v svoje knjige dobili njen podpis. Po končanem srečanju smo se sprehodili še med obstoječimi stojnicami, videli kaj zanimivega in poučnega in se žal, že odpravili zopet proti domu.

Larisa Škrabl, 7.b

Foto: Mihaela Juričan

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost