Skoči na glavno vsebino

RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! – letošnja tema ob tednu otroka, je navdušila učence petih razredov. Skozi cel teden so izvajali različne dejavnosti v katerih so bili skriti cilji različnih šolskih predmetov. Ponedeljkov BRALNI MARATON smo izvedli ob branju  knjige Kakšno drevo zraste iz mačka, kjer so se učenci izkazali v nastopanjem pred razredom. Torek smo namenili MAVRICI BARV IN LEPIH MISLI, kjer so nastali čudoviti likovni izdelki. Sledil je FILM PRESENEČENJA, ki so si ga ogledali v prav posebnem kinu- zbornici šole, kjer so neizmerno uživali ob komediji Los bando. Sledila je izdelava skupinskega plakata s pozitivnimi besedami o filmu. Četrtek je potekal v duhu PLESA in USTVARJANJA. Iz palic različnih dolžin so učenci izdelali modele kock, kvadrov in piramid, kjer se je pokazalo medsebojno sodelovanje, izvirnost, komunikacija. Zadnji dan pa smo namenili skupnemu plesu in sprostitvi ob JOGI in se posladkali s čokolado.

Besedilo: Antonija Vodeb

Foto: Antonija Vodeb, David Ivačič

(Skupno 243 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost