Skoči na glavno vsebino

V sredo, 10. februarja 2021, smo s šestošolci izvedli tehniški dan, ki je zaradi trenutnih razmer še vedno potekal na daljavo. Učenci so že kar po uvodnem video-srečanju aktivno pričeli z delom.
Večina med njimi si je izdelovala pustne maske, nekateri med njimi so izdelovali mostove iz papirja ter s kovanci preizkušali njihovo nosilnost. Spet drugi so drobili kamnine različnih barv, iz katerih so pripravljali barvila na osnovi vode, olja in celo jajc. Najbolj pogumni pa so se preizkusili tudi v lastni pripravi jabolčnega kisa.
Fotografije ustvarjalnih učencev dokazujejo, da so izbrane aktivnosti odgovorno in vestno opravili.
Ob ogledu fotografij vaših izdelkov sva ponosna na vašo iznajdljivost in kreativnost,

učitelj Marjan in učiteljica Monika 

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost