Skoči na glavno vsebino

Tekmovanje iz znanja logike organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) v sodelovanju s šolami. Učenci se merijo v znanju logike, logičnega mišljenja in lingvistike.

Šolsko tekmovanje iz logike je bilo v četrtek, 29. septembra 2022. Tekmovanja se je udeležilo 45 učencev, kar 16 pa jih je osvojilo priznanje za sodelovanje.

Čestitamo!

V soboto, 22. oktobra 2022, so se štirje učenci 8. in 9. udeležili tekmovanje na področni ravni v OŠ Debro, Laško. To so Julija Strašek, Aljaž Turk, Marcel Gobec in Anja Govedič, ki so prejeli tudi bronasta priznanja.

Čestitam za dosežke!

Julija Strašek, učenka 8. b razreda, se je uvrstila tudi na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 12. novembra, na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Tam je z izkazanim znanjem Julija prejela ZLATO PRIZNANJE IZ LOGIKE.

Iskrene čestitke!

 

Mentorica: Petra Mirt

(Skupno 311 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost