Skoči na glavno vsebino

Tretji dan smo nadaljevali z raziskovanjem jam, pohodniških in gozdnih učnih poti. Prijazni učitelji CŠOD Jurček nam vsak dan postrežejo s kakšno zanimivostjo, zgodbo, lokalno legendo. Ko smo že ravno pri postrežbi, bi radi pohvalili tudi tukajšnje kuharice, ki nam pripravljajo resnično odlično hrano. Čez dan sta nas obiskala tudi učitelja iz Španije, ki se v sklopu projekta Erasmus+ KA1 mudita na OŠ Podčetrtek. V spremstvu naše  podravnateljice in svetovalne delavke sta si ogledala CŠOD Jurček, spoznala način dela ter poklepetala z učitelji in učenci. Po kosilu je sledilo delo po skupinah. Izdelovali smo vetrnice, igrali namizni tenis in se preizkusili v lokostrelstvu. V večernih urah pa nas čaka še zabavni kviz.

Vabimo vas, da si ogledate fotogalerijo in kratka filmčka o veslanju in lokostrelstvu.

 

 

 

Foto: Majda Pepevnik, Milena Kranjčec, David Ivačič

 

(Skupno 419 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost