Skoči na glavno vsebino
TRAJNIKI

Na podlagi Zakona o plačilnih storitvah in sistemih UR list št. 58/09, 34/10, 9/11 in 32/12, vas obveščamo, da lahko uredite plačevanje preko trajnikov tako, da izpolnete obrazec SOGLASJE ZA SEPA DIREKTNO OBREMENITEV, ki ga najdete na naši spletni strani, lahko pa ga dobite tudi v računovodstvu šole. Obrazec nato dostavite v šolo razredničarki ali pa v računovodstvo.

Istočasno pa vas obveščamo, da trajniki za vrtec ne veljajo za šolsko prehrano. To pomeni, da morate v primeru, če je vaš otrok s 1. 9. tekočega leta,  vpisan v šolo, obrazec za trajnik oddati ponovno. Vsi trajniki, ki so odprti z namenom plačevanja šolske prehrane, bodo veljali ves čas šolanja na naši šoli.

V primeru, da že imate veljaven trajnik, vam tega obrazca ni potrebno izpolniti, razen če želite podatke spremeniti.

 

Dostopnost