Skoči na glavno vsebino
Danes je bil za naše prvošolčke spet en poseben dan. Prvič so namreč obiskali šolsko knjižnico.
In zakaj ravno danes?
17. september je uradni začetek bralne značke in v okviru tega pomembnega dne so vsi slovenski prvošolčki prejeli knjižno darilo. Bralna značka praznuje že 60. rojstni dan in tako povezuje že več generacij. Prepričana sem, da se tako  starši kot stari starši še spominjate svojih prvih prebranih knjig. Zbirka ugank – PONIKALNICE, pesnika in pisatelja Miroslava Košute z nežnimi ilustracijami Suzi Bricelj je prava priložnost, da skupaj ustvarite še več nepozabnih spominov.
Naj se zabavno popotovanje v svet črk, besed, rim in čudovitih podob začne!

In ne pozabite – pot do znanja se začne z branjem.

foto: Lara Košir

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost