Skoči na glavno vsebino

Učenci 3. B razreda iz POŠ Pristava pri Mestinju so si v četrtek, 19. aprila 2018, privoščili pouk angleščine v naravi. Po uvodni pesmici o barvah in živalih se je njihova tabla spremenila v travnik poln pisanih rož in zanimivih živali, ki so jih poimenovali tudi v angleščini. Nato so še sami z barvnimi kredami na belem plakatu ustvarili krasen pomladni travnik. Na svežem zraku je vse lepše in lažje, zato so z lahkoto sestavili razrezane slike travniških živali, jih nalepili na plakat ter jih poimenovali in opisali. Sledila je še pika na i. Sončni žarki in dišeča, sveže pokošena trava so vabili zvedave tretješolce, ki so se z veseljem pognali na lov za travniškim življem. »Aaa, prvič držim kobilico v rokah!« ali pa »Aljaž je ujel pravega pajka!«, sta le dve izjavi navdušenih učencev, ki so se zelo zabavali in komaj čakajo naslednji pouk v naravi.

Zapisala: Mihela Juričan

Fotografije in video: Mihela Juričan

(Skupno 297 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost