Skoči na glavno vsebino

Na POŠ Pristava smo proslavili Praznik kozjanskega jabolka.

Domačini Kozjanskega in ostali obiskovalci se vsako leto razveselijo pestrega dogajanja v Podsredi. Praznik kozjanskega jabolka je že tradicionalni praznik, kjer se organizatorji vsako leto potrudijo in pripravijo pester program dogodkov.

Tudi na POŠ Pristava smo z otroki podkrepili misel, da je jabolko več kot le sadež in da smo lahko hvaležni za to zdravo, avtohtono sadje, ki ga je v naši okolici letos v izobilju. Otroci iz 1. razreda so iz papirja naredili sadje in ga obesili na oglasno desko ter v podaljšanem bivanju odtiskovali roke. Vsi so pri ustvarjanju neizmerno uživali, hkrati pa krepili fino motoriko. Malo večji otroci pa so v podaljšanem bivanju naredili viseče sadje in ga obesili po celotni jedilnici. Tako so vsi z dekoracijo razveselili tudi druge otroke in zaposlene na šoli.

Besedilo in foto: Maja Strašek, prof.

 

 

 

 

 

(Skupno 182 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost