Skoči na glavno vsebino
V deželo je spet prišla jesen, ki je vso pokrajino odela v škrlatne barve. Z meglenimi in hladnejšimi jutri nas opominja na otožnejši čas, na čas, ko obeležimo spomin na vse tiste, ki smo jih imeli radi, a jih ni več med nami.

Učenci razredne stopnje OŠ Podčetrtek smo s komemoracijo počastili dan spomina na mrtve. Pridružili so se nam tudi učenci in učenke III. OŠ Rogaška Slatina. S priložnostnimi deklamacijami so nastopile učenke 4. in 5. razreda. Z deklamacijami smo obudili spomin na naše najdražje in vse tiste, ki so dali življenja za našo domovino. Zaradi slabega vremena je kratka prireditev potekala v šoli. Predstavniki razredov smo po prireditvi obiskali spomenik treh talcev, kjer smo “prižgali” eko svečko, ki so jo izdelali učenci 5. razreda.

Foto: Sabina Božak, David Ivačič

(Skupno 241 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost