Skoči na glavno vsebino

V naši telovadnici je potekalo polfinale državnega tekmovanja v košarkarskem Superšolarju za starejše učence. Poleg naših fantov so na turnirju nastopili še učenci OŠ Mengeš in OŠ Šmarje pri Jelšah. Na turnir finala vzhodne divizije je vodilo le prvo mesto. Že pred tekmovanjem je bilo jasno, da bo o potniku tja odločala prva tekma med našimi košarkarji in sosedi iz Šmarja pri Jelšah. Ekipi sta se letos pomerili že dvakrat in vsaka šola je zabeležila po eno zmago. Tudi tokrat smo spremljali napet obračun, ki so ga na koncu tesno dobili Šmarčani in se uvrstili v naslednji krog tekmovanja. V drugi in tretji tekmi dne sta nato obe šoli ugnali Mengeš, kar pa ni več vplivalo na končni vrstni red.

Rezultati turnirja:
OŠ Podčetrtek : OŠ Šmarje pri Jelšah 56:60
OŠ Šmarje pri Jelšah : OŠ Mengeš 51:30
OŠ Podčetrtek : OŠ Mengeš 59:25

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost