Skoči na glavno vsebino

Naša šola je bila gostiteljica polfinalnega turnirja v košarki za starejše učence. Na tekmovanju so poleg naših učencev nastopili še košarkarji iz OŠ Ljubečna in OŠ Ob Dravinji. V finale sta vodili prvi dve mesti. Učenci naše šole so bili v prvi tekmi zanesljivi in s 45:23 premagali OŠ Ljubečna. V drugi tekmi so nato Konjičani ugnali Ljubečno, tako da je o prvem mestu odločala zadnja tekma med Podčetrtkom in šolo iz Slovenskih Konjic. Tretje srečanje je bilo zelo zanimivo, zmagovalca pa je odločila zadnja tretjina, ko so naši košarkarji zaigrali bolj zavzeto v napadu in odločili zmagovalca. Končnih 38:31 za domače je pomenilo prvo mesto in uvrstitev na finalni turnir področnega tekmovanja, ki ga bodo čez slaba dva tedna gostili na OŠ Šmarje pri Jelšah.

besedilo: Boštjan Šelekar
foto: Borut Pihlar

(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost