Skoči na glavno vsebino

Tik pred prihajajočimi velikonočnimi prazniki so učenci 4. razreda za razredno stopnjo pripravili lov na pirhe. Učenci so v času podaljšanega bivanja v okolici šole skrili večje število čokoladnih pirhov. Učencem 1., 2., 3. in 5. razreda so povedali, da jih bodo morali poiskati kar 126, te pa bodo, ko jih najdejo, najprej skupaj zbrali in prešteli. Že zelo kmalu so se podali na lov, ki je trajal približno 30 minut. Nekateri so jih našli več, spet drugi niso imeli takšne sreče. Našli so jih zelo veliko, a za nekaterimi se je izgubila vsaka sled, zato se zna zgoditi, da kakšnega še najdete v grmovju ali v enem od bolj skritih kotičkov. Po končanem lovu so čokoladne pirhe učenci 4. razreda razdelili vsem sodelujočim, tako da ni nihče ostal praznih rok.

(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost