Skoči na glavno vsebino

Ob pravih pomladanskih temperaturah je bil zadnji februarski dan rezerviran za obisk Mini Planice. V sončnem vremenu so se učenci prve triade oddelkov matične in podružnične šole na prilagojeni skakalnici preizkusili v smučarskih skokih. Sam projekt Mini Planica je namenjen mlajšim otrokom in jim na enostaven, varen ter zabaven način predstavlja šport v katerem Slovenci v zadnjem desetletju beležimo vrhunske športne rezultate. Mini Planico smo gostili na naši šoli že tretje leto zapored, aktivnost pa med drugim pri otrocih krepi razvoj poguma in hkrati uči premagovati ovire. Otroci naše šole so v smučarskih skokih seveda neizmerno uživali, hkrati pa spoznali, da skoki vendarle niso tako enostavni kot je to videti na televiziji. Utrinke dogajanja pa si poglejte v spodnji fotogaleriji.

Foto: Borut Pihlar

(Skupno 913 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost