Skoči na glavno vsebino

Tokratno medobčinsko tekmovanje v košarki za mlajše učence smo gostili na naši šoli. Prijavile so se štiri ekipe, prvi dve mesti pa sta vodili na področno tekmovanje. V uvodnem dvoboju sta si nasproti stali ekipi OŠ Šmarje pri Jelšah in igralci naše šole. Po izenačenih uvodnih dveh tretjinah so v zaključku naši košarkarji pokazali malce več in slavili s 27:23. Ker je II. OŠ Rogaška Slatina po podaljšku ugnala I. OŠ Rogaška Slatina je bilo jasno, da bodo naši šolarji pot na področno tekmovanje iskali v dvoboju s I. OŠ Rogaška Slatina. V odločilni tekmi so mladi Podčetrtčani pokazali veliko več kot v prvi tekmi in zanesljivo slavili z 48:25. S končnim prvim mestom so si priigrali tudi uvrstitev na področno tekmovanje. Čestitke!

(Skupno 273 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost