Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 6. 2023, smo se z učenci, ki so sodelovali pri projektu Turizmu pomaga lastna glava in si pri tem prislužili kar dve zlati priznanji, odpravili na nagradni izlet v Lipico in nato še na Celjsko kočo.

V Lipici so učenci preizkusili svoje spretnosti pri igrah mini golfa in disk golfa, čemur je sledil voden ogled kobilarne Lipica in naše avtohtone pasme konj, katerih vzreja je vpisana v UNESCO-v reprezentativni seznam nesnovne kulturne dediščine. 

Adrenalinska izkušnja spusta po zip line nas je čakala še na zadnji destinaciji, in sicer na Celjski koči, kjer smo druženje zaključili še s kosilom.

Zahvaljujemo se Turistični zvezi Slovenije za nagradni bon v Lipici in Občini Podčetrtek za sofinanciranje nagradnega izleta.

 

(Skupno 251 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost