Skoči na glavno vsebino

SAFE.SI od leta 2005 deluje kot nacionalna točka osveščanja otrok in najstnikov o varni rabi interneta in mobilnih naprav. Njihove aktivnosti so namenjene štirim ciljnim skupinam: otrokom, mladostnikom, staršem in strokovnim delavcem (učiteljem, socialnim, mladinskim delavcem …).
V tem šolskem letu so razpisali  za 3. triado: SAFE.SI VIDEO NATEČAJ »Obnašanje in komuniciranje na spletu – lepo je, če si na spletu prijazen!«

V okviru pouka izbirnega predmeta Multimedija smo se prijavili, izdelali kratek igrani vzgojno-izobraževalni filmček z naslovom NEVEDNA FRIDA. Na naše veliko presenečenje in veselje je film osvojil 1. MESTO v naši kategoriji. Avtorice filma so bile vse učenke, ki so izbrale izbirni predmet Multimedija. To so: Sabina Brin, Maša Čoh, Kaja Mikša, Martina Komerički, Daša Smole in Živa Turk, ki si zaslužijo vso pohvalo in čestitke za pridno in ustvarjalno delo. 

VEČ O SAFE.SI IN REZULTATIH NATEČAJA…

Spodaj poglejte nekaj fotografij iz zaključnega dogodka v Ljubljani in seveda film NEVEDNA FRIDA.

Foto: Darko Pepevnik

(Skupno 637 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost