Skoči na glavno vsebino

Center ponovne uporabe Rogaška Slatina je na široko odprl svoja vrata učencem drugih in tretjih razredov matične in podružnične osnovne šole.

Zaposleni so s prijaznostjo in predanostjo svojemu delu razkazali pot od skladišča, obnavljanja starih še ohranjenih predmetov, ki se jih da ponovno, za nižjo ceno kupiti v njihovi trgovini. Odpeljali so nas na zbirna mesta, razkazali ladijske zabojnike (»kontajnerje«)s talnim gretjem, v katerih se bodo že septembra razkazovale »pomlajšane« omarice, stoli, ogledala in najrazličnejši pripomočki, ki človeku olajšajo življenje ali zgolj krajšajo in lepšajo bivanje.

Dan je združil več ciljev, zagotovo pa prijetno s koristnim: učenci so raziskovali, ustvarjali, spraševali in se čudili marsičemu, tudi vonju na deponiji.

Ob Dnevu Zemlje pa le še misel: ločujmo in premišljeno kupujmo!

(Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost