Skoči na glavno vsebino

Finale področnega tekmovanja celjske regije za starejše učence je potekalo na OŠ Šmarje pri Jelšah. V polfinalu so našim košarkarjem nasproti stali učenci OŠ Prebold. Tekma je bila izenačena vse do zadnjih šest minut igre, ko so naši fantje vendarle zaigrali bolje in zmagali z 41:32. Zmaga v polfinalu je pomenila, da so se naši košarkarji uvrstili na državno tekmovanje, kar je bil tudi osnovni cilj turnirja. V finalu smo nato videli sosedski derbi med OŠ Šmarje pri Jelšah in OŠ Podčetrtek. V tej tekmi so naši košarkarji zaigrali veliko bolje kot proti Preboldu in premagali domačo šolo, ter si tako zagotovili nekoliko boljše izhodišče za državni nivo tekmovanja. Končni rezultat tekme je bil 41:33 za našo šolo, ki je s tem še tretjič zapored postala najboljša ekipa v Celjski regiji.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost