Skoči na glavno vsebino

Petošolce je v sklopu projekta Policist Leon svetuje obiskal policist policijske postaje Šmarje pri jelšah Marko Krč. Za začetek je učencem razdeli delovne zvezke in predstavil projekt, ki ga ob koncu šolskega leta zaključimo z izletom presenečenja. Lansko leto so tako petošolci obiskali policijsko postajo vodnikov službenih psov in konjenikov Maribor, kjer so jim prijazni uslužbenci predstavili njihovo delo. V nadaljevanju je policist Marko učencem predstavil posledice uporabe pirotehnike. Predstavitev se je učencev zelo dotaknila, saj marsikdo ni vedel, da je lahko uporaba pirotehničnih sredstev tako nevarna za okolje in njihovo zdravje. Učenci so postavil kar nekaj vprašanj, na katere je policist Marko z veseljem odgovarjal. Ob koncu jim je zaželel mirne in prijetne praznike ter jih spomnil na učenje teorije za kolesarki izpit, ki jih čaka v spomladanskih mesecih.

Tudi mi želimo policistu Marku in njegovim sodelavkam ter sodelavcem mirne praznične dni. 

(Skupno 305 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost