Skoči na glavno vsebino

Za nami je uspešno, čeprav posebno šolsko leto, polno presenečenj, neznank in sprememb, pa tudi skrbi, ki jih je povzročila pandemija.
Vsi upamo, da je bilo neponovljivo.
Spoštovani starši,  dragi učenci, cenjeni sodelavci.
Kljub neobičajnim razmeram, smo stopili skupaj. Pokazali smo, kako hitro se znamo prilagoditi novim razmeram; znali smo vzpostaviti dobro komunikacijo in dosegati cilje, ki so pri učenju na daljavo mogoči. Še več. Preizkušnja je bila odlična šola za življenje. Naučili smo se prilagajati, odrekati, si med seboj pomagati. Skupaj smo delo opravili dobro ter šolsko leto ponosno in uspešno končali. Zavedamo pa se, da je vloga učitelja nenadomestljiva.
Hvala tudi županu občine Podčetrtek in lokalni skupnosti za vzorno sodelovanje.
Pripravljeni smo na nove izzive in dileme, ki nas čakajo v prihajajočem času.

Vsem želim lepe, ravno prav sproščene in zdrave počitnice.

Sonja Švajger, ravnateljica

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost