Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek nas je  sedmošolce, v okviru vseslovenskega projekta “Rastem s knjigo”, obiskala knjižničarka Splošne knjižnice Šmarje pri Jelšah. Njenega obiska smo se veselili, saj nam je v dar prinesla knjigo z naslovom Kako dolg je čas, katere avtor je pisatelj Mate Dolenc. Po predstavitvi samega namena projekta in pomena knjige za učence, mladostnike in odrasle smo si ogledali tudi predstavitveni film o avtorju in knjigi.  Drugi razlog našega veselja pa je bila obvezna raba mobilnih telefonov, na katere smo si naložili aplikacije Audibook, Bibliothek in Cobiss, ki nam omogočajo dostop, prenos, branje in poslušanje knjig na pametnem telefonu ali tablici, kjerkoli in kadarkoli. Zares smo zvedeli veliko novega in poučnega.

sedmošolki – Sara Dvoršak in Regina Golej

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost