Skoči na glavno vsebino

Pustni torek je bil ustvarjalen, igriv in zabaven. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v izvirnih preoblekah in širile veselje po šoli. Veliko je bilo super junakov, princes, kraljic in vil. Učenci predmetne stopnje so se prvi dve učni uri maskirali in pripravljali program, učenci razredne stopnje pa so se veselili in rajali v telovadnici. Sledil je skupni pustni pohod po Podčetrtku skozi Terme Olimia in nazaj, kjer so se maškare pokazale krajanom in turistom. Pustovanje smo nadaljevali s programom, v katerem so se učenci v okviru razredov predstavili s krajšo točko. Videli  smo plesalke, plesalce, samoroge, smkce,  fortnitovce, zombije, klovne, komunalne odpadke, .. Sledil je pustni ples.

Foto: Gašper Rebernik

(Skupno 939 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost