Skoči na glavno vsebino

V sredo, 1. 6. 2022, smo na OŠ Podčetrtek ponovno gostili dva radijska voditelja iz Radia SI (Radio Slovenia International), ki je prvi in edini tujejezični radijski program v Sloveniji. Kot 4. nacionalni radijski program deluje v okviru RTV Slovenija.

Korab Jorgacieski in Tatjana Milovanovič sta pri nas snemala oddajo Back to school, v kateri učenci opisujejo skrite besede v angleškem jeziku. Začetno tremo pred nastopanjem pred mikrofonom je premagal dvojec naših petošolcev, ki je prvi opisoval skrivnostno besedo. Za njima so se zvrstili mešani pari učencev od 5. do 9. razreda. Vsi sodelujoči so nabirali nove izkušnje in preizkušali svoje znanje uporabe angleškega jezika ter na koncu dobili tudi praktično nagrado. Oddaja Back to school je na sporedu vsak teden ob torkih in četrtkih ob 14.20 na frekvencah Radia SI. Posnetke bomo objavili tudi na naši spletni strani.

(Skupno 351 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost