Skoči na glavno vsebino

Za na mi je drugi dan Zimske šole v naravi …

Zbudile smo se ob 6.45, se uredile in pospravile sobo. Ob 7.30 so se zbudili še ostali in skupaj z njimi smo se odpravili na zajtrk. Po zajtrku smo se odpravili za uro in pol na smučišče. Ob 10.30 smo odšli na čaj v hotel. Po kratkem odmoru smo se odpravili nazaj na progo in odsmučali še nekaj krogov. Ob 12.00 smo imeli kosilo in odmor do 14.00. Po počitku smo odšli nazaj na sneg in smučali do 16.00. Po smučanju smo imeli malico in zatem pouk. Po pouku smo imeli večerjo in pohod. Potem smo se uredili in odpravili spat.
Lea, Lana H. in Maja

Danes smo dan preživeli tako, da smo zjutraj pospravili sobo in odšli na zajtrk. Po njem smo odšli na smučišče, kjer smo se pridno smučali. Vmes smo naredili pavzo s toplim čajem. Po smučanju smo imeli kosilo in eno uro počitka. Nato smo odšli ponovno smučat. Po smučanju smo si privoščili popoldansko malico. Uredili smo se in pripravili na pouk, kjer smo pisali pisma za svoje starše. Po pouku smo odšli na večerjo in na večerni pohod.
Gal, Sašo, Tilen, Lovro G., Matic

Foto: Monika Dobravc

(Skupno 341 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost