Skoči na glavno vsebino
Zjutraj nas je zbudila učiteljica Anja. Preoblekli smo se in odšli na zajtrk. Za zajtrk so bile hrenovke, kosmiči, slanina in narezek. Nato smo se odpravili v sobe, si oblekli kopalke, pripravili brisače ter napolnili plastenke z vodo. Veselo smo se odpravili na plažo in se namazali s sončno kremo. Zaplavali smo v vodo ter malo ponovili plavanje žabice. Plavali smo dobri dve uri in pol in imeli malico. Vozili smo se s supi se potapljali in iskal školjke. Pojedli smo kosilo ter počivali eno uro. Imeli smo še pevski zbor ter se pripravljali na četrtkovo proslavo. Spet smo odšli na plažo. Ko smo se vrnili smo šli pojesti še večerjo ter nato na igrišče. Pri pouku smo spoznavali morske živali ter izdelovali hobotnice.
Besedilo: Filip Lesjak
Foto: Borut Pihlar, David Ivačič
(Skupno 399 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost