Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

Vlada Republike Slovenije je 27. 10. 2021 sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2.
Spremenjeni odlok predvideva, da se od 1. novembra 2021 izvaja prostovoljno testiranje s testi HAG za samotestiranje za potrebe vzgojno-izobraževalnega programa za vse učence in ne več samo za učence od 7. do 9. razreda. Samotestiranje se izvaja v domačem okolju dvakrat tedensko, praviloma v ponedeljek in sredo pred odhodom v šolo.
Testiranje s testi HAG za samotestiranje v domačem okolju izvedejo učenci tudi za udeležbo v športnih programih, športno rekreativnih dejavnostih in obšolskih dejavnostih.
Vsi učenci so po novem odloku upravičeni do desetih HAG testov za samotestiranje, ki jih dvignejo v lekarni.
Prilagamo povezavo za PROTOKOL SAMOTESTIRANJA po priporočilih MIZŠ.

Želimo vam lep, miren in zdrav preostanek prazničnih dni.

Vodstvo šole

(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost