Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 3. oktobra, je v dvorani Golovec potekal polfinalni turnir v nogometu za starejše učence. Naši fantje so se v uvodnem srečanju pomerili proti vrstnikom iz I. OŠ Celje in kljub nekaj zrelim priložnostim na koncu remizirali z 0:0. Ker so v drugem srečanju igralci OŠ Gorice pri Slivnici premagali I. OŠ Celje je bilo jasno, da naši fantje za napredovanje v področno finale potrebujejo zmago proti OŠ Gorica pri Slovnici. Tekma se je začela odlično, saj so mladi Podčetrtčani hitro povedli z 2:0. Prednost so nato fantje držali vse tja do zaključka tekme, kjer pa so nasprotniki izkoristili dve napaki naših učencev in se veselili napredovanja v finale. Kljub vsemu čestitke našim nogometašem za letošnje predstave.

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost