Skoči na glavno vsebino

Tekmovanje smo po nekaj letih zopet gostili v naši telovadnici, kjer so se štiri šole potegovale za dva prosta mesta, ki sta vodila na področno tekmovanje. Žreb je določil, da se bosta že v prvem srečanju pomerili ekipi, ki sta najbolj resno ciljali na uvrstitev v naslednji krog. Tekma med našimi učenci in OŠ Šmarje pri Jelšah je ponudila veliko košev, na koncu pa je zmaga ostala doma, saj so naši šolarji zmagali s 73:51. Zmaga na uvodni tekmi je prinesla lažjega nasprotnika v odločilnem zadnjem srečanju, kjer so našim fantom nasproti stali košarkarji II. OŠ Rogaška Slatina. Tudi to pot so bili naši učenci zanesljivi in zmagali s 62:45 in se veselili uvrstitve na področno tekmovanje.

Rezultati vseh tekem:

1. tekma:
OŠ Podčetrtek : OŠ Šmarje pri Jelšah 73:51

2. tekma:
II. OŠ Rogaška Slatina : I. OŠ Rogaška Slatina 24:34

3. tekma:
OŠ Šmarje pri Jelšah : I. OŠ Rogaška Slatina 35:31

4. tekma:
OŠ Podčetrtek : II. OŠ Rogaška Slatina 62:45

Končni vrstni red:
1. mesto: OŠ PODČETRTEK
2. mesto: OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH
3. mesto: I. OŠ ROGAŠKA SLATINA
4. mesto: II. OŠ ROGAŠKA SLATINA

Na področno tekmovanje sta se uvrstili ekipi OŠ Podčetrtek in OŠ Šmarje pri Jelšah.

Foto: Borut Pihlar

 

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost