Skoči na glavno vsebino

Posredujemo vam informacijo o novi številki telefona za psihološko podporo prebivalcem ob epidemiji 080 51 00.
Prepoznamo vas kot pomembne partnerje in zaveznike v skrbi za duševno zdravje prebivalstva. Vljudno vas prosimo, da po svojih močeh in zmožnostih zagotovite, da številka in ključne informacije v zvezi z njo doseže čim več oseb v vašem neposrednem delovnem okolju, lahko pa jih širite tudi posredno, če ocenite, da zmorete in se vam to zdi smiselno.
Številka je namenjena vsem osebam, ki zaradi danih razmer občutijo psihično stisko. Med slednjimi se lahko znajde kdorkoli med nami, tudi zaposleni v službah, ki so namenjene takšni ali drugačni podpori prebivalcem. Posredno pa številka lahko koristi vsem tistim znotraj vašega okolja, ki se redno srečujejo z različnimi populacijami, z osebami v potencialni ali dejanski stiski oziroma z ranljivejšimi na splošno, ker so le-ti bolj dovzetni za negativne vplive pandemije in zaščitnih ukrepov.
Uradni dopis za promocijo                  Psihološka podpora plakat

 

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost