Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni!
Ob koncu lanskega šolskega leta in v začetku letošnjega smo pri urah podaljšanega bivanja na POŠ Pristava pri Mestinju pričeli z zanimivo igro, ki se imenuje Tee Ball. Brskaje po spletu smo ugotovili, da izvira iz Združenih držav Amerike in da se že nekaj let igra v okviru Šolske košarkarske lige, znane pod kratico ŠKL. Prav pri njih smo kupili komplet pripomočkov za igranje, proučili pravila in začeli z zanimivo igro, ki nas je navdušila. Vabimo vas k ogledu dveh kratkih filmčkov, ki smo jih pripravili tudi v okviru ur podaljšanega bivanja na podružnični šoli.

IN KAJ JE TEE BALL?
Tee ball je šport , namenjen otrokom od 6 do 12 leta. Vodilo tega programa je: zabava in učenje osnovnih veščin baseballa: odbijanje žogice, tek na baze, metanje žogice in lovljenje žogice…

VEČ O TEE BALL-u

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost