Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje priznanega terapevta Mihe Kramlija Radosti in pasti sodobne tehnologije, ki bo v torek, 7. 11. 2023, ob 16.30 v jedilnici osnovne šole Podčetrtek.
Predavatelj je vodja ambulante za zdravljenje odvisnosti, ki deluje pri Zdravstvenem domu Nova Gorica. Pri terapevtskem delu se srečuje predvsem z odvisniki od nekemičnih snovi. Opozoril nas bo na pasti novih tehnologij (pametnih telefonov, računalniških iger, socialnih omrežij …), saj kot pravi – »zasvojenost z njimi pride v hišo čisto po tiho in ko je opazna, je že zelo hudo«.

Po predavanju bodo redne mesečne pogovorne ure.
Vljudno vabljeni, da se predavanja udeležite v čim večjem številu.

                                                                                        Ravnateljica:
Sonja Švajger, prof.

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost