Skoči na glavno vsebino

Joj, kako je to hudo,
dolgo v šolo nas ne bo,
julij kliče na dvorišče,
julij zdaj že žoge išče,
joj, kako je to hudo,
saj nas v šolo več ne bo.

Tabli solzice polzijo,
stolčki kislo se držijo,
goba žejna več ne bo,
joj, kako je to hudo.

Zvonec več ne bo zvonil,
zemljevid se v kot bo zvil,
joj, kako je to hudo,
ko zdaj v šolo nas ne bo.

Kliče daljno nas obzorje,
zdaj nas vabi toplo morje,
jasa borovnic bogata,
julij nam odpira vrata.
Joj, kako je to hudo,
saj nas v šolo več ne bo.

napisala: Milena Batič

Kako bi lahko lepše zaključili šolsko leto kot s praznovanjem? S kulturno prireditvijo smo obeležili dan državnosti in se poslovili od šolskega leta. Učenci so se predstavili s pesmijo, plesom in recitacijami, himno pa so ubrano zapele sodelavke. Podelila so se priznanja in pohvale za sodelovanje na različnih področjih. Nagovorila sta nas gospa ravnateljica in gospod župan. Vsem sta zaželela lepe in sproščene počitnice. Ob koncu prireditve smo se iskreno zahvalili in poslovili od učiteljice Bernarde, učiteljice Erne, učiteljice Mire in svetovalne delavke, gospe Mojce. Njihovo poučevanje je v 40. generacijah učencev pustilo neprecenljive sledi.

Drage učenke, dragi učenci, vidimo se v ponedeljek, 2. septembra 2024!
Uživajte v poletju!

Ravnateljica: Sonja Švajger

 

 

(Skupno 358 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost