Skoči na glavno vsebino

Še zadnji vtisi …

Bil je zadnji dan smučanja na Treh Kraljih. Po dolgem spancu in dobrem zajtrku smo se pripravili za smučanje. Ko smo prišli, smo se dobro razgibali. Vse skupine so se peljale dobro in pravilno, dokler ni prišel odmor za čaj. Po odmoru smo odšli na smučišče in nadaljevali z delom. Po trdem delu smo se preoblekli in lačni odšli na kosilo. Čakal nas je odmor. Potem smo ponovno odšli na smučarsko progo, kjer smo se odrezali zelo dobro. Zmučeni smo se preoblekli in se pripravili za pouk. Po pouku smo pojedli večerjo in se pripravili na podelitev priznanj. Imeli smo tudi talente. Ti so bili zelo smešni in zabavni. Dobili smo medalje in priznanja za sobe. Na koncu je bila zabava v sobi 203.
Melani, Nika, Lana B.

Zjutraj smo se zbudili in uredili. Ob 8.00 smo odšli na zajtrk. Po zajtrku smo se uredili za smučanje. Ob 10.30 smo imeli odmor za čaj, potem smo se še smučali do 11.45. Po kosilu smo počivali do 14.00. Potem smo se še smučali do 16.00. Po popoldanski malici smo si uredili sobo, se stuširali in pripravili na pouk. Imeli smo pouk matematike. Večerjali smo do 19.15, nato smo imeli večerne aktivnosti. Bila je podelitev medalj, predstavitev točk in podelitev priznanj za sobe. Nato smo odšli v naše sobe. Spat smo odšli ob 21.00.
Lovro B. N., Anej, Jakob

(Skupno 394 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost