Skoči na glavno vsebino

Učenci 2. razreda so od 12. 2. do 16. 2. 2018 preživeli pet nepozabnih in zelo aktivnih dni v zimski šoli v naravi na Ribniškem Pohorju. Učenje smučanja je potekalo dvakrat dnevno. Ob poznih popoldnevih in večerih smo pisali razglednice, poslušali zanimive pravljice, reševali križanke, rebuse, risali, pisali, prepevali, si izdelali  pustno masko in  na pustni torek tudi zarajali.  Pogumno smo se odpravili na nočni pohod s svetilkami. Skupne urice druženja smo zapolnili tudi z družabnimi igrami. Prisluhnili smo predavanju o varnosti na smučišču. Ob zaključku pa je sledil končni preizkus smučanja, kjer so otroci pokazali koliko so se v teh dneh naučili. Zadnji večer je sledila zaključna podelitev diplom  za uspešno opravljen smučarski tečaj.
Torej, šola v naravi je bila poučna, vzgojna, ustvarjalna, prijetna in zabavna.

Besedilo: Milena Kranjčec, prof.
Foto: Milena Kranjčec, prof.

(Skupno 326 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost