Skoči na glavno vsebino

V torek, 2. 2., smo izvedli zimski športni dan na daljavo za učence druge in tretje triade matične in podružnične šole. Ker je čez vikend naše kraje pobelil sneg in to bila verjetno zadnja pošiljka snega v letošnji zimi smo seveda to hitro izkoristili. Učenke in učenci so imeli na voljo različne dejavnosti, ki so jih izbrali in izvedli po lastni želji. Tako lahko na slikah vidite pohodnike, sankače, smučarje in celo deskarja. Manjkalo seveda tudi ni kepanja, izdelovanja snežakov in drugih zimskih dogodivščin. Cilji so bili z nasmejanimi obrazi doseženi, a hkrati upamo, da je to naš zadnji športni dan na daljavo, saj so športne aktivnosti v družbi celotnega razreda še lepše. Utrinke s športnega dneva pa si lahko ogledate v fotogaleriji.

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost