Skoči na glavno vsebino

Četrtkovo jutro se je začelo s hihitanjem, smehljanjem, prijaznimi pogledi in še bolj prijaznimi besedami. Le zakaj? Že v ponedeljek smo izvedeli, da nas danes čakajo Pokaži kaj znaš in Disko večer. Vseskozi smo se pripravljali, da danes pokažemo naše talente. Kaj vse znamo? Oglejte si video. Pa vendar je bil dan poln različnih aktivnosti. Četrtošolci iz Pristave so spoznali kurenta ali koranta in ga izdelali iz papirja. Pravi oblikovalski mojstri! Učenci 4. razreda iz Podčetrtka pa so spoznali vesolje in izdelali sončno uro. Potem pa ocenjevanje znanja! Plavalnega znanja, kakopak! Kup diplom in pohval, najvažnejše pa je, da smo utrdili tehniko plavanja.  

Kaj pa jutri? Lokostrelstvo. Prepletanje lepih spominov in doživetij. Poglabljanje novih prijateljstev. Vožnja domov. V vaš objem, dragi starši…

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost