Skoči na glavno vsebino
Po obilnem turške zajtrku (sveže, domače, okusno) smo se odpravili na šolo gostiteljico v Okurcalarju. Pot nas je vodil skozi nasade banan, manga in avokada. Sledil je pogovor s podravnateljem in ravnateljem ter izmenjava daril. Po odmoru so se učenci pridružili pouku. Učitelji so med tem hospitirali pri pouku športa, glasbe in razrednega pouka. Ravnatelju šolskega vrtca smo predstavili tudi naš vrtec. Vzgojiteljice so si z navdušenjem ogledale filmček, ki je nastal ob njegov 50-letnici. Ravnatelj vrtca je bil navdušen nad projektom gozdna pedagogika, saj tega v Turčiji ni. Učenci so hitro stkali nova prijateljstva, in dan na šoli je bil kar prekratek. Po kosilu je sledil počitek in priprava na predstavitev Slovenije, našega kraja in naše šole. Seveda pa smo se uspeli tudi ohladiti v čudovitem Sredozemskem morju. Skupaj smo ugotovili, da je dan kar prekratek za vse aktivnosti, ki nam jih pripravili naši odlični gostitelji.
(Skupno 368 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost