Skoči na glavno vsebino

Po uspešnem nastopu na medobčinskem tekmovanju v odbojki, so se naši starejši učenci uvrstili na področno tekmovanje, ki je potekalo na OŠ Šempeter v Savinski dolini. V skupinskem delu tekmovanja so bili nasprotniki učenci OŠ Frana Malgaja Šentjur in domačini OŠ Šempeter. V prvi tekmi so naši odbojkarji bili v obeh nizih zelo blizu zmagi, a so nasprotniki v sami končnici pokazali nekoliko več in zmagali s skupnih 2:0. Tako je bilo jasno, da bo za napredovanje potrebno premagati favorite OŠ Šempeter, kjer imata šola in klub bogato odbojkarsko tradicijo. Naši fantje so v drugi tekmi zaigrali veliko bolje, v prvem nizu povedli že z 23:19 in bili blizu osvojitve seta, a so domači naredili delni izid 6:0 in prišli do prednosti 1:0. V drugem nizu smo videli podobno zgodbo, saj so naši fantje vodili z 21:19, a v končnici so se ponovno zatresle roke in domači so napredovali v finale z 2:0. Kljub vsemu so fantje pokazali dobre predstave in se enakovredno kosali z nasprotniki, toda za kaj več je zmanjkalo tudi malce sreče in izkušenj.

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)