Skoči na glavno vsebino

OTROŠKA LIKOVNA DELAVNICA NA TINSKEM

Tudi letos so se nekateri petošolci udeležili likovne delavnice, ki jo že osmo leto organizira TD Tinsko.

Učence je sprejela predsednica TD  ga. Klavdija Namurš in jim podala osnovne informacije, o samem likovnem ustvarjanju pa jim je spregovoril umetnik Janko Orač. Najprej so si ogledali njegov atelje, sledilo pa je likovno ustvarjanje v čudovitem okolju, ki je nudilo obilico motivov za raznolikost izdelkov. Učenci so uživali v slikanju in spretno upoštevali navodila umetnika in tako je bila njihova slika še bolj popolna.

Razstave izdelkov sta se udeležila tudi g. Peter Misja, župan občine Podčetrtek, in ga. Sonja Švajger, ravnateljica šole Podčetrtek, ki sta učencem povedala nekaj spodbudnih besed.

Dan je hitro minil, učenci so se vrnili domov zadovoljni in z obilico dobrih vtisov. Sklenili so, da bo segel dober glas o likovni delavnici v deveto vas in še dlje.

(Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost