Skoči na glavno vsebino

V soboto, 23. 3. 2024, smo v Pristavi pri Mestinju počastili dan namenjen materam in ženam. V organizaciji KS Pristava pri Mestinju in POŠ Pristava pri Mestinju se je v večnamenski dvorani odvila prireditev ob Materinskem dnevu. Proslavo so ustvarili vrtčevski otroci, učenci POŠ Pristava pri Mestinju in Obsoteljski slavčki. Bilo je obilo petja, plesa, igranja in navdihujočih besed o družini, mamah in očetih. Na obrazih pa veliko toplih pogledov in mnogo prijaznih nasmehov. Nagovoril nas je tudi župan Peter Misja in predsednik KS Pristava pri Mestinju Stanko Stres.

Otroci so s prireditvijo obiskovalcem podarili najlepši šopek, narejen z ljubeznijo, ustvarjalnostjo, igrivostjo in otroško toplino.

Vabljeni k ogledu foto galerije.

Foto: Urška Jeranko Perkovič

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost