Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan je za prvošolce zelo pomemben dan. To je dan, ki ostane v lepem in trajnem spominu, saj je poln veselja, vznemirjenja, pričakovanj, pa tudi dvomov.

V tem šolskem letu je na naši podružnični šoli prvič prestopilo, oziroma simbolično preskočilo šolski prag 10 otrok. V učilnici sta prvošolce in njihove starše nagovorila gospa ravnateljica Sonja Švajger in gospod župan Peter Misja, ki je otroke obdaril s knjigo. Policist Marko Krč je prvošolcem prinesel rumene rutice in kresničke ter podal nekaj koristnih napotkov za varnost v prometu. Ob pomoči tretješolcev so uspešno poiskali skriti zaklad. Na koncu so se skupaj s starši posladkali s slastno torto in sokom. Domov so odšli polni vtisov in mnenja, da je v šoli prijetno.

Našim prvošolcem želimo, da bo njihovo prvo leto šolanja sončno in nasmejano.

Besedilo: Suzana Pirman, foto: Anja Špoljar Škrabl

(Skupno 719 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost