Skoči na glavno vsebino

Letošnja mila zima je odnesla zimski športni dan za učence in učenke sedmega razreda. Zato pa so bili toliko bolj veseli vabila zavarovalnice Triglav, da si ogledajo največji slovenski športni spektakel. V dolini pod Poncami se je že prvi dan finala svetovnega pokala v smučarskih skokih zbralo več kot 15 tisoč obiskovalcev, večinoma mladih. K soustvarjanju edinstvenega vzdušja so svoj delež dodali tudi naši sedmošolci, opremljeni z navijaškimi rekviziti in dobro voljo. Letošnjo Planico obeležujeta tudi dva mejnika in sicer 90 let od prvih tekmovaj v smučarskih skokih, svojo športno kariero pa bo sklenil tudi naš najuspešnejši skakalec vseh časov Peter Prevc.
Nekaj nepozabnih vtisov pa delimo z vami v fotogaleriji.

foto: Borut Pihlar

(Skupno 173 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost