Skoči na glavno vsebino
Po zaključku še zadnjih tekmovanj iz logike in matematike so znani rezultati:
 
– MATEMATIKA:    Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 16. 3. 2023, je kar 59 učencev od 1. do 9. razreda prejelo priznanje Kenguru.
                               Na regijskem tekmovanju, ki je potekalo 5. 4. 2023 v OŠ Šmarje pri Jelšah, je prejela bronasto priznanje IVA MRKŠA iz 6. a, MATIC PLEVNIK iz 7. a, MAJA PAVČNIK iz 7. b, TJAN JAGRIČ iz 7. b, ALJAŽ TURK iz 8. a ter JULIJA STRAŠEK iz 8. b.
                              Na državnem tekmovanju, ki je potekalo 22. 4. 2023 v OŠ Prebold, sta prejela srebrno priznanje MAJA PAVČNIK iz 7. b ter ALJAŽ TURK iz 8. a.

– LOGIČNA POŠAST: Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 5. 5. 2023, je kar 17 učencev od 3. do 9. razreda prejelo biserno priznanje.

                                    Na državnem tekmovanju, ki je potekalo 20. 5. 2023 v OŠ Dobje, sta prejeli srebrno priznanje EMA ČATER iz 4. a ter MELANI GOBEC iz 7. b. Zlato priznanje sta na državnem tekmovanju prejeli EMA PERKOVIČ iz 5. c ter IVA MRKŠA iz 6. a.
 
 
 
Vsem učencem iskreno čestitamo za visoke uspehe!
 
(Skupno 381 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost